Preskočiť na obsah
Jaroslav Šíp

Odborné a poradenské služby

Jaroslav Šíp

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Rožňava
Od roku
2025
IČO
56 802 366

Jaroslav Šíp

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
048 01 Rožňava
Na trhu od
2. októbra 2025
IČO
56 802 366
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Šíp

Jaroslav Šíp – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rožňava. Podniká od 2. októbra 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Šíp
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
56 802 366
Dátum vzniku
2. októbra 2025
Miesto podnikania
048 01 Rožňava
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 288462
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Šíp zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Šíp?

Miesto podnikania je v obci 048 01 Rožňava.

Čím sa Jaroslav Šíp zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Jaroslav Šíp?

IČO je 56 802 366.

Odkedy podniká Jaroslav Šíp?

Podnikanie začalo 2. októbra 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Šíp podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-sip.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.